6.kolo - 4.kolo - komentář

25/04/2024, 06:33JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

FC MARTY TEAM - SURIKATY 14-1 (5-1) Branky: Novák 8, Gunar A. 3, Freitich L. 2, Hanus - Bajgl Od začátku bylo jasné kdo vyhraje, domácí měli v polovině úvodní části už čtyřbrankový náskok. Hosté sice poté skórovali, ale byla to jejich jediná gólová radost, byť příležitostí ke vstřelení branky měli ještě několik. Po změně stran už se hrálo jenom o podobu konečného výsledku, který byl nakonec až příliš krutý pro Surikaty. Marty Team i počtvrté na jaře zvítězil, zatímco Surikaty stále na svou první výhru v soutěži čekají.

EXPENDABLES LEGENDS - DUHA COLOR DV S.R.O. 0-5 (0-3) Branky: Šilhart M. 2, Čičák, Konvalina, Pokorný Stačila polovina prvního poločasu a bylo o vítězi utkání rozhodnuto, zatímco "Legendy" pálili jednu šanci za druhou, tak DUHA si vypracovala tříbrankový náskok. I další průběh zajímavého zápasu nabídnul stejný obrázek, střelci domácích selhávali ve svých příležitostech, zatímco jejich soupeři dokázali přidat ještě další dva přesné zásahy.

DENATURÁT ZHOŘ "B" - FC INTER JIHLAVA 2-5 (1-5) Branky: Koumar J., Matějíček - Beránek J. 2, Hartl 2, Vyleťal Utkání rozhodl první poločas a pět branek v síti Denaturátu, který zajistily Interu další jarní výhru. Denaturát sice do konce úvodního dějství skóroval, po změně stran přidal ještě jednu branku, ale byla to jen kosmetická úprava konečného výsledku.

1. FC U GÁBINKY - FC LEADERS 2-4 (1-0) Branky: Zbytovský V. 2 - Petlach 2, Dvorský M., Klíma Gábinka sice lépe vstoupila do utkání a po prvním poločase byla blíže vítězství, ale po změně stran hosté zabrali a otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Borci ve žlutých dresech sice dokázali ještě zareagovat na vyrovnávací branku ve své síti a znovu se ujali vedení, ale pak už střelecky řádili jen hráči Leaders a zajistili svým barvám druhou jarní výhru. Jediným pozitivem pro Gábinku je to, že díky ostatním výsledkům opustila, byť sama prohrála, poslední příčku v tabulce.